گروه صنعتی آذرطلائی تبریز در سال 1380 با هدف تولید لوازم خانگی جهت رفاه حال هم وطنان عزیز و ایجاد اشتغال و تولید كالای قابل رقابت جهت صادرات تأسیس و در سال 1381 به بهره برداری رسید. در حال حاضر این شركت مشغول به تولید انواع اجاق گاز ، شومینه و بخاری های گازسوز و انواع کولرهای آبی می باشد. در راستای تكمیل سبد كالا و اجرای طرحهای توسعه ای خود، به حول و قوه الهی و برنامه ریزی دقیق و ایجاد زیر ساختها و كمك كادر مدیریتی مجرب متشكل از مدیران، مهندسین و كارگران ماهر، در سال جاری موفق به تولید انواع آبگرمكن های برقی ، آبگرمکن های گازی زود جوش و یخچالی نیز شده است. با توجه به اهمیت نوآوری در تولیدات ، شرکت آذرطلائی بخش تحقیق و توسعه با کسب بازتاب و پیشنهادات مشتریان از طریق واحد فروش و رعایت اصول استاندارد بطور مداوم اقدام به طراحی محصولاتی با ویژگیهای جدید می نماید.
گروه صنعتی آذرطلائی همواره خط مشی و اهداف آتی خود را اصولاً بر اساس مشتری مداری و جلب رضايت مصرف کنندگان بنا نهاده و با اتکا به کیفیت برتر محصولات خود اقدام به ارائه گسترده خدمات پس از فروش با بیش از 400 سرویس کار مجاز و مجرب در سراسر ایران کرده و تضمین های لازم به مشتریان ارائه می گردد. لذا همواره در راه توليد خود سعی نموده تا همراه با ترسيم افقی روشن تر برای پيشرفت، به موازين زير پايبند باشد :
افزایش مستمر رضايت مشتريان     
الهام از نظرات مشتريان و متخصصان به عنوان عضو تكميلي گروه            
گسترش اشتغال و فعاليت‌های سازنده درمنطقه    
بهبود مستمر كيفيت محصول        
استفاده از تکنولوژيهای ارتقاء يافته در ساخت و توليد    
بسط و گسترش واحدهای ارايه ‌كننده‌ی خدمات پس از فروش در بازارهای هدف    
تعيين اهداف كيفي و بازنگري مداوم آنها به منظور ايجاد بهبود مستمر    
تامين اهداف زيست محيطي از قبيل ايجاد فضاي سبز, كاهش ضايعات و كنترل آلاينده هاي صنعتي به منظور جلوگيري از آسيب به محيط زيست    
بالاتر بردن استاندارد محصولات تا سطوح جهانی و تأمين امنيت در مصرف